layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Międzynarodowy Turniej Karate

karate le18 grudnia 2016 r. w Chersoniu (Ukraina) odbył się Międzynarodowy Turniej Karate pod nazwą "Fighters Cup". W zawodach uczestniczyło 327 zawodników i zawodniczek z 7 krajów: Hiszpanii, Turcji, Ukrainy, Niemiec, Rumunii, Mołdawii i Polski.

Biathloniści na Szóstkę!

biathlon-1Z sześcioma medalami wrócili zawodnicy IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój z Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Czarnym Borze (województwo dolnośląskie).

IV Łańcucka Roweromania

iv-lancucka-roweromaniaŁańcuckie Towarzystwo Cyklistów w Łańcucie i MOSiR Łańcut zapraszają wszystkich chętnych do udziału w  IV edycji Łańcuckiej Roweromanii, która odbędzie się 29 czerwca 2014 r. od godziny 10.00 na obiektach basenu otwartego w Łańcucie, ul. Składowa 3 oraz Lasku Bażantarnia.

II edycja turnieju karate "IKO TATARIA CUP"

tataria 2014 2II edycja turnieju karate „IKO TATARIA CUP” rozegrana 14 czerwca 2014 roku w hali sarzyńskiego MOSiR-u zgromadziła 183 zawodników z 23 miejscowości z Polski tj.: Tomaszów Lubelski, Brzostek, Jarosław, Krosno, Korczyna, Przeworsk, Jeżowe, Zamość, Zielonka, Piaseczno, Błonie, Brwinów, Prażmów, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Bielsko-Biała, Chełm, Sarzyna, Majdan Łętowski, Rudnik, Michalin, Józefów i jednej z Ukrainy - Rawa Ruska.

Kolarstwo ręczne - Pucharu Europy w Rzeszowie

wilk1Rafał Wilk najszybszy na 42-kilometrowej trasie wyścigu ze startu wspólnego Pucharu Europy w Rzeszowie. Triumfował też w trzy razy krótszej czasówce i tak naprawdę nie było dla niego godnego konkurenta.

Otwarty Puchar Polski

millenium-opoleJudocy i judoczki Millenium Rzeszów wywalczyli aż 8 krążków i I miejsce w klasyfikacji medalowej w kategorii Juniorów Młodszych na Otwartym Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Opolu (07-08.06.2014).MSiT LOGO