layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Cenne medale z Otwartego Pucharu Świata Kong Sao 2019

2019 10 30 karateTurniej odbył się 26 października 2019 r. w Mikołowie, uczestniczyło w nim 5 państw i prawie 200 zawodników z kilkudziesięciu klubów.

11 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe medale to najlepszy bilans kilkuletnich startów Klubu Sportowego Ju-jitsu Karate w imprezach międzynarodowych sztuk walki Kong Sao.

Złote medale w kat. seniorów wywalczyli: Katarzyna Lisowicz w drużynie synchro z Kingą Salwą i Natalią Południak, dodatkowo indywidualnie Katarzyna Lisowicz 2 złote w kata i kata z bronią.  

Pozostałe złote krążki od najmłodszych wywalczyli: Amelia Stabach i Nikodem Ślemp z Rzeszowa,  Emilka Wilk i Milena Sitek z Tyczyna, Filip Siorek, Kacper Ostrowski, Szymon Staszkiewicz i Oliwia Staszkiewicz z rzeszowskiego klubu.

Z srebrem powrócili: Patryk Ziaja, Izabela Szlęk i Kinga Kasak z Tyczyna, oraz Gabriela Kubicz, Adrianna Kmiotek, Aleksandra Rymanowska, Szymon Staszkiewicz i Kinga Salwa z Rzeszowa

Z brązem zadowoleni wrócili: Jakub Nicpoń z Tyczyna, Kacper Ostrowski, Kacper Bałchan i Katarzyna Lisowicz z Rzeszowa. 

Dodatkowo puchary najlepszych zawodników turnieju otrzymali: Katarzyna Lisowicz w konkurencji kata seniorek oraz Milena Sitek w konkurencji Mix Kumite w kategorii dziecięcej. MSiT LOGO