wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2019 08 kajaki2Dobry występ tarnobrzeskich kajakarzy  na   XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży i   zajęli dobre punktowane miejsca w finałach nawiązując wyrównaną walkę z czołówka i kadrą Polski .

I tak kolejno:

W dwójkach w wyścigu na 500 m Jagoda Bajda i Urszula Opałka zajęły 7 miejsce w finale A

W jedynkach Magdalena Szczęsna 7 miejsce w finale A na 500 m a Zuzanna Błażejczak 9 miejsce w finale B na tym samym dystansie .

W wyścigach na 3000 m w dwójkach 6 miejsce zajęły Jagoda Bajda i Urszula Opałka. A w jedynkach Magdalena Szczęsna zajęła 3 miejsce i brązowy medal a Zuzanna Błażejczak 8 miejsce.

Bardzo dobrą postawę sportową wykazała Julia Jarocka której troszkę zabrakło żeby wejść do finałów. W Mistrzostwach Polski juniorów reprezentował nas Jakub Piątek który wywalczył 9 miejsce w finale B na 500 m i 14 miejsce na 5000 m.