layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

V Otwarte Mistrzostwa Węgier

2019 03 23 karateW dniu 23 marca 2019r. w ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Węgier  – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship. Gospodarzem Mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało dziewięciu zawodników (tylko kategoria kumite) z których każdy stanął na podium.

Tabela medalowa zawodników Krośnieńskiego KKK

Imię i nazwisko

Miejsce

Wiktoria Bilska

I

Maja Wajda

I

Aleks Łączak

I

Jakub Prajsnar

I

Emilia Gazda

II

Karina Korona

II

Oliwia Krupa

III

Zofia Pitera

III

Karol Pikuła

IIIW tym samym dniu rozegrano V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta – w zawodach, zorganizowanych przez Radzyński Klub Karate Kyokushin "RAPTOR", udział wzięło 253 zawodników z 15 ośrodków. Krośnieński KKK reprezentowała Izabela Mielech, która zajęła I miejsce w kata i II miejsce w kumite.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom międzynarodowych sukcesów.

22 marca br. w Rzeszowie odbyła się XI Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego, zostało podsumowane współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2018 roku. Wręczono również stypendia sportowe oraz nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy. Z Krośnieńskiego KKK stypendia sportowe otrzymali: Oliwia Krupa, Gabriel Bożek i Kryspin Paradysz a nagrodę dla trenera: sensei Ireneusz Kasza.

Do zobaczenia 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, gdzie bronić będziemy tytuł Drużynowego Mistrza Makroregionu.

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO