layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Międzynarodowy Turniej Karate

2018 10 27 karate.jpg27 listopada 2018 roku w hali GOSiR w Wilkowicach (Bielsko Biała), odbył się międzynarodowy turniej karate Grand Prix Beskidów, w którym 187 zawodników z 18 klubów z Polski, Łotwy i Ukrainy rywalizowało w konkurencji kumite i kata.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy zdobyli 7 punktowanych miejsc. Zawodniczki Julia Winiarska, Amelia Wańczyk i Julia Sajdłowska zdobyły w swoich kategoriach drugie miejsca, na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Hubert Kyc, Gabriela Wanat i Aleksandra Koszałka.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Emilia Paszek, która wygrywając trzy walki przed czasem w kumite młodziczek – 45 kg zdobyła pierwsze miejsce.     Emilka w pierwszym pojedynku przez ipon (kopnięcie na głowę mawashi geri jodan i hiza geri) pokonała Aurèlija Auguste Marię z Łotwy, drugą walkę wygrała przez ippon (kopnięciem mae geri) z Justyną Brzuska reprezentantką klubu Kumite Jastrzębie, a w trzecim pojedynku rozgromiła zawodniczkę Šlahta Ksenija z Łotwy.

Opiekunem zawodników był shihan Dariusz Burda.

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO