layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Złote siostry Cichoń

cichon

W pierwszym dniu zawodów w biegach indywidualnych Mistrzynią Polski juniorek została Kamila Cichoń, która została sklasyfikowana na 5 miejscu w gronie seniorek. To samo miejsce zajął jej kolega klubowy Dawid Stanisz w kategorii juniorów młodszych.

W drugim dniu zmagań „złoto” wśród juniorek wywalczyła bezbłędna na strzelnicy Klaudia Cichoń, „srebro” dla jej siostry Kamili. Do pełni szczęścia zabrakło tylko medalu w gronie seniorek gdzie siostry sklasyfikowane zostały na miejscach 4 i 5. Dawid Stanisz w swojej kategorii wiekowej zajął 6 miejsce. W ostatnim trzecim dniu biathlonowej rywalizacji rozegrano biegi ze startu wspólnego i sztafety.

W juniorkach po swój drugi złoty medal sięgnęła Kamila Cichoń (4 miejsce w gronie seniorek). W biegu seniorów wystąpił junior młodszy Dawid Stanisz, który zajął bardzo dobre 7 miejsce. Do czterech medali sióstr Cichoń o piąty medal dla naszych biathlonistów postarała się sztafeta juniorów IKN Górnik. Drużyna w składzie: Michał Krzanowski, Patryk Jakieła i Jerzy Krzanowski zdobyła „brąz”.

od l. P. Pakieła Michał i Jerzy Krzanowski

Przygotował:
Marek Grzesik
Oddział Sportu

 MSiT LOGO