layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Mistrzostwa Polski

2018 06 16 karateZawodniczka Akademii Sportu Chikara w Rzeszowie i Rzeszowskiego klubu Karate Chikara – Małgorzata Kipczak została Mistrzynią Polski w konkurencji kumite indywidualnym młodzieżowców podczas Mistrzostw Polski w Karate tradycyjnym w Opolu 2018.

Zostawiła ona swoje rywalki daleko z tyłu i w piękny sposób sięgnęła po złoto. Rzeszowianka zdobyła również Brązowy krążek w konkurencji Fukugo młodzieżowców. Tegoroczne Mistrzostwa Polski były dla niej debiutem po niemal dwuletniej przymusowej przerwie po zmianie klubu. Jak się okazało czas ten działał tylko na jej korzyść i pokazała że pod okiem swoich trenerów z RKK Chikara Piotra Ramota i Marka Żyłki potrafi uderzyć ze zdwojoną siłą i wspiąć się na szczyt.

Na Mistrzostwach Polski zaprezentowali się także inni zawodnicy Akademii Sportu Chikara, którzy dali z siebie wszystko i zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski 5 miejsce w fukugo mężczyzn, oraz 7 miejsce w kata indywidualnym młodzieżowców Karol Marek W kategorii Junior - 4 miejsce zajęła drużyna Enbu mężczyzna –mężczyzna Patryk Błoński i Jan Szyszko. W kategorii Junior młodszy kata indywidualne 4 miejsce zajęła Urszula Mnich Doskonale spisały się tez drużyny juniorskie męskie i żeńskie w konkurencji kumie. Zajęli oni 5 i 6 miejsce.

 

Przygotował Marek Grzesik Oddział Sportu.MSiT LOGO