layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Turnieje w Katowicach i Białymstoku oraz zgrupowanie na Solinie

2018 06 karateW pierwszy, czerwcowy weekend Krośnieński Klub Kyokushin Karate brał udział w zawodach w Katowicach i Białymstoku oraz zorganizował zgrupowanie szkoleniowe na Solinie.

2 czerwca 2018 r. w Katowicach odbył się Metropolitarny Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Katowice. Udział wzięło 172 zawodników z 15 klubów.

Krośnieński KKK reprezentowany był przez 8 zawodników i sensei Marka Sawczuka jako sędzia, którzy na zakończenie sezonu zanotowali kolejny sukces zdobywając 15 pucharów i trzecie miejsce drużynowo. Po raz kolejny Oliwia Krupa okazała się najlepsza zarówno w kumite jak i w kata.

Miejsca zawodników Krośnieńskiego KKK

 

kumite

kata

Krupa Oliwia

1

1

Mielech Izabela

1

2

Sudyka Adrian

1

2

Bilska Wiktoria

2

2

Korona Karina

2

2

Szyndak Aleksandra

2

3

Trybus Blanka

3

2

Ornalik Jakub

2

 

 

Drużynowo:

  1. 1. Siemianowicki KKK
  2. 2. Rudzki KKK
  3. 3. Krośnieński KKK i Chrzanowski KKK ex aequo

W tym samym dniu, w Białymstoku, odbył się III Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO 2018. Wystartowało 241 zawodników z 27 klubów z Polski, Rosji i Holandii. Organizatorem był Białostocki Klub  Karate Kyokushin KANKU prowadzony przez shihan Michała Puczko. Sędzią głównym był shihan Krzysztof Policha.

Krośnieński KKK, reprezentował w kategorii młodzik, Aleks Łączak, który w kata bez ograniczeń wiekowych zdobył 2 miejsce a w kumite trzecie.

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO