layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Krośnieński KKK godnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach w Budapeszcie

2018 02 24 karateW dniu 25 lutego 2018 roku w Hali ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Węgier  – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship zorganizowane przez shihan  Karoly Halasz  Brand chief IKO Kyokushinkaikan Hungary. W zawodach wystartowali zawodnicy z sześciu państw.

 

Reprezentanci Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, jedynego klubu z Polski, zdobyli łącznie dziewięć medali w kategorii kumite – każdy ze startujących wchodził na podium. Złoto dla Oliwii Krupy, Kariny Korony i  Jakuba Prajsnara, srebrne medale wywalczyli Maja Wajda, Aleks Łączak i Dominik Bilski, zaś na najniższym stopniu podium uplasowali się Wiktoria Bilska, Emilia Gazda i Karol Pikuła.

Serdeczne gratulacje za tak spektakularne rozpoczęcie sezonu i wierzymy, że to dobry prognostyk przed nadchodzącymi Mistrzostwami Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików Kyokushin Karate, które Krośnieński KKK organizuje 11 marca w  Hali krośnieńskiego MOSiR ul. Bursaki 29.

W dniach 23 – 25 lutego br. w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyło się zgrupowanie szkoleniowe 7th  Polish Fighters Camp. Prowadzącym był aktualny Mistrz Świata Sensei Shohei Kamada z Japonii.Udział wzięło blisko 300 karateków. Klub reprezentował Shihan Roman Woźniak.

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO