layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Ogólnopolski Turniej Badmintona

Podkarpacki CUP 2017 foto9 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół w Żyrakowie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych Podkarpacki CUP 2017. Tak jak to miało miejsce w poprzednich turniejach wystąpili zawodnicy  z województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego i podkarpackiego i małopolskiego. Cykl czterech turniejów był dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

 W  turnieju wystąpiło 147 zawodników z 25 klubów

Klasyfikacja generalna najlepszych zawodników i zawodniczek po czterech turniejach przedstawia się następująco:
Kategoria Dzieci – Dziewczęta:

1 miejsce – Biel Marietta (UKS Unia Bieruń)
2 miejsce – Surowiec Oliwia (Zalesie)
3 miejsce – Bobowski Anna (Spartakus Niepołomice)

Kategoria Dzieci – Chłopcy:

1 miejsce – Michalik Mateusz (Tarnów)
2 miejsce – Chuchro Maciej (UKS Start Widełka)
3 miejsce – Janczyk Hubert (MKS Spartakus Niepołomice)

Kategoria Żaków – dziewczęta:

1 miejsce – Rzeszutek Klaudia (UKS Start Widełka)
2 miejsce – Kozicka Agata (UKS Unia Bieruń)
3 miejsce – Kurkiewicz Aleksandra (AZSAGH Kraków)

Kategoria Żaków – Chłopcy:

1 miejsce – Drymajło Kacper (UKS Jagiellonka Medyka)
2 miejsce – Langner Patryk (UKS Orbitek Straszęcin)
3 miejsce – Fortuna Jakub (UKS Jagiellonka Medyka)

Kategoria Młodzik Młodszy Dziewczęta:

1 miejsce – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
2 miejsce – Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
3 miejsce – Pastuła Emilia (UKS Start Widełka)

Kategoria Młodzik Młodszy Chłopcy:

1 miejsce – Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)
2 miejsce – Chuchro Mateusz (UKS Start Widełka)
3 miejsce – Malak Kamil (UKS Start Widełka)
Klasyfikacja klubów 
1 miejsce - UKS Orbitek Straszęcin 
2 miejsce – UKS Start Widełka
3 miejsce – UKS Jagiellonka Medyka

 

W ostatnim turnieju miejsca na podium przedstawiają się następująco:

Kategoria Dzieci:

gra pojedyncza chłopców:

1 miejsce –Mateusz Michalik – Tarnów

2 miejsce – Maciej Chuchro (UKS Start Widełka)

3-4 miejsce – Jakub Dulemba (MKS Orlicz Suchedniów) / Bartłomiej Czogała (JKB Jarosław)

gra pojedyncza dziewcząt:

1 miejsce – Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)

2 miejsce – Marietka Biel (UKS Unia Bieruń)

3-4 miejsce – Maja Zmarz(Bennica UKS Feniks K-K)/Anna Bobowski (MKS Spartakus Niepołomice)

Kategoria Żaków:

gra pojedyncza chłopców:

1 miejsce – Kacper Drymajło (UKS Jagiellonka Medyka)

2 miejsce – Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)

3-4 miejsce –  Maksymilian Chuchro (UKS Start Widełka)/ Jacek Matula  (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

gra pojedyncza dziewcząt:

1 miejsce – Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)

2 miejsce – Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

3-4 miejsce –Aleksandra Kurkiewicz (AZSAGH Kraków)/Ewa Bartłomiejczuk (Staszów)

Kategoria Młodzik Młodszy:

gra pojedyncza chłopców:

1 miejsce –Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)

2 miejsce – Mikołaj Harapiński (UKS Jagiellonka Medyka)

3-4 miejsce – Adam Konieczny (AZSAGH Kraków)/ Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)

gra pojedyncza dziewcząt:

1 miejsce –Klaudia Zator (UKS OrbitekStraszecin)

2 miejsce – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4 miejsce –Aleksandra Gwóźdź (MKS Spartakus Niepołomice)/Joanna Kapanowska (UKS KSBad Kraków)

gra podwójna chłopców:

1 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)

2 miejsce – Mateusz Chuchro/ Kamil Malak (UKS Start Widełka)

3-4 miejsce –Mikołaj Harapiński/Kacper Obłoza (UKS Jagiellonka Medyka)/Maciej Gałan/Maciej Nawrocki (MKS Spartakus Niepołomice)

gra podwójna dziewcząt:

1 miejsce – Emilia Skrzek/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)

2 miejsce – Andżelika Knaź/Aleksandra Woźniak (UKS Jagiellonka Medyka)

3 miejsce – Aleksandra Gwóźdź/Julia Więcław (MKS Spartakus Niepołomice)/Natalia Rusin/Emilia Wójtowicz (AZS AGH Kraków)

gra mieszana:

1 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)

2 miejsce –Gabriel Grzyb/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4 miejsce – Mateusz Chuchro/Emilia Pastuła (UKS Start Widełka)/ Mikołaj Harapiński/Aleksandra Woźniak (UKS Jagiellonka Medyka)



MSiT LOGO