layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Karate. Grad i historyczny sukces w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców

kkl szczecinekLeżajski Klub Kyokushin Karate drużynowym Wicemistrzem Polski. Izabela Dec została Mistrzynią Polski, Natalia Stachula i Maciej Jeziorowski Wicemistrzami, a Julia Żak i Ewa Sobiło brązowymi medalistkami w Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin.

12 listopada 2016 r. w Hali Sportowej przy ul. Jasnej 2 w Szczecinku odbyły się 27 Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin pod honorowym patronatem Polskiego Związku Karate. W turnieju uczestniczyło 122 zawodników z 35 licencjonowanych klubów PZK.

W całym turnieju zawodnicy leżajskiego klubu kierowanego przez sensei Dariusza Burdy zdobyli 8 medali indywidualnie i wicemistrzostwo Polski drużynowo.

Iza Dec wywalczyła złoto w kumite open i brąz w kumite full kontakt – 55kg, Maciek Jeziorowski zdobył srebro w kumite full kontakt – 75 kg i brąz w kumite open, Natalia Stachula srebro w kumite open i brąz w kumite full kontakt – 60kg, natomiast brąz w kumite full kontakt wywalczyły Julia Żak– 60 kg i Ewa Sobiło– 55kg.

Wartym podkreślenia jest fakt, że zdobycie 9 medali na imprezie tej rangi jest największym sukcesem LKKK w historii działalności klubu.

Oprócz wymienionych medalistów w ekipie znaleźli się również Hubert Fleszar, Maciej Mach, Daniel Błoński i Katarzyna Burda, która w konkurencji kata ze stratą 0,4 punktów zajęła bardzo wysokie 4 miejsce.

Udział w turnieju pokryty był ze środków pochodzących z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Marek Grzesik
Oddział Sportu

Załączniki:
Pobierz plik (wyniki-MP-Mlodziezowcow-2016.pdf)Wyniki zawodów197 kB


MSiT LOGO