layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

II Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej

W dniach 26-28 sierpnia 2016 roku w Ośrodku Kultury w Głuchowie odbyły się XVIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych oraz II Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej. Organizatorami mistrzostw byli: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy, Starostwo Powiatowe w Łańcucie, Urząd Gminy w Łańcucie, Przemyski Klub Sportu i Rekreacji „Podkarpacie” Przemyśl oraz Centrum Kultury Gminy Łańcut Ośrodek Kultury w Głuchowie.

Koordynatorem był wiceprezes POZW Stanisław Mazur a sędzia głównym- Maria Gawaluch-Mazur (sędzia techniczny FMJD-światowej organizacji warcabowej) a rundowym Arkadiusz Gawaluch, który w tych mistrzostwach zdawał praktyczny egzamin na sędziego. W zawodach startowali zawodnicy takich klubów jak: LKS „Unia” w Horyńcu-Zdroju, PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl, MUKS „Libero” Basznia Dolna, SGU „Orzeł” Lubaczów, KSNiS „Hetman” Lublin, LKS Grom Złota Dama Poczesna i Ośrodka Kultury w Głuchowie.  

Link do galerii zdjęć z mistrzostw:

https://goo.gl/photos/wbX9Kt3Ceo3jbLjN7

Link (ośrodek kultury):

http://www.ck.gminalancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=111&menu=115&strona=1

Wyniki mistrzostw:

XVIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych

Kategoria seniorek:

  1. Zaborniak Natalia                  LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Zaborniak Klaudia                  LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  3. Krzyśkowska Sylwia               LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  4. Bosak Zuzanna                       MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  5. Hulak Kinga                            LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  6. Żuk Angelika                          LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  7. Borowiec Teresa                    PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
  8. Kornaga Amelia                     LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  9. Kornaga Klara                        LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  10. Poliniewicz Helena                PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl

Kategoria seniorów:

  1. Gazda Jakub                       LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Puchała Maksym                LKS Grom Złota Dama Poczesna (woj. śląskie)
  3. Bajdak Józef                       KSNiS „HETMAN” Lublin
  4. Sitarz Zenon                        PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
  5. Nesterak Wiktor                 LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
  6. Walat Ryszard                    PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
  7. Malec Łukasz                      MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  8. Mańczak Dawid                  MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  9. Weber Tobiasz                   MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  10. Krzyśkowski Paweł             LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria dziewcząt (ur. 2006 i młodsze):

  1. Hulak Kinga                            LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Kornaga Amelia                     LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  3. Nazarko Julia                          LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria chłopców (ur.2006 i młodsi):

  1. Malec Łukasz                         MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  2. Weber Tobiasz                       MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  3. Jarapud Adrian                       SGU „ORZEŁ” Lubaczów

II Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej:

Kategoria seniorek:

  1. Zaborniak Natalia                  LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Zaborniak Klaudia                  LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  3. Żuk Angelika                          LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  4. Hulak Kinga                            LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  5. Kornaga Klara                        LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  6. Krzyśkowska Sylwia               LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój

Kategoria seniorów:

  1. Gazda Jakub                           LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Nesterak Wiktor                     LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
  3. Puchała Maksym                    LKS Grom Złota Dama Poczesna (woj. śląskie)
  4. Szczybyło Michał                    MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  5. Bajdak Józef                           KSNiS „HETMAN” Lublin
  6. Sitarz Zenon                           PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl

Kategoria dziewcząt (ur. 2006 i młodsze):

  1. Hulak Kinga                      LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój
  2. Krzych Kinga                     MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  3. Kornaga Amelia               LKS „UNIA”  Horyniec-Zdrój

Kategoria chłopców (ur.2006 i młodsi):

  1. Weber Tobiasz                 MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
  2. Ważny Maciej Gerard      SGU „ORZEŁ” Lubaczów
  3. Siteń Dawid                      SGU „Orzeł” Lubaczów

 

Marek Grzesik
Oddział Sportu



MSiT LOGO