layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

XVI Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

mp-krosno24 maja 2014 roku w Krośnie odbyły się XVI Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Zgłoszonych zostało 406 zawodników. Ostatecznie wystartowała rekordowa ilość 363 zawodników z 12 klubów: Brzostek, Brzozów, BUDO Krosno, CSWiS Leżajsk, Dębica, Jasło, Leżajsk, Nowa Dęba, Przeworsk, SAIHA Mielec, Tarnobrzeg i Krosno.

Z powodu dużej ilości zgłoszonych zawodników z zawodów wycofały się dwa kluby tj.: Kolbuszowa i Mielec. Były to największe zawody w prawie 40 letniej historii karate kyokushin na Podkarpaciu. Biorąc pod uwagę tak dużą ilość startujących zawodników zawody przebiegały sprawnie i zakończyły się wraz z dekoracją zwycięzców ok. godziny 20.00. Sędzią głównym był Shihan Tadeusz Krygowski. Odbyło się 11 konkurencji w kata i 26 w kumite.

Organizatorem był Krośnieński Klub Kyokushin Karate a współorganizatorami: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Krośnie, MOSiR w Krośnie i Podkarpacki Okręgowy Związek Karate w Rzeszowie. Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Jerzy Borcz - Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego ufundował statuetki dla najmłodszych zawodników turnieju.

mp-krosno

Wyniki XVI Mistrzostw Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Krośnie 24 maja 2014 roku.

 

KATA 

Kata chłopców i dziewcząt 2007 - 2008

1. Galas Patryk    Jasło

2. Lech Konrad    Jasło

3. Lenart Magdalena  Jasło

 

Kata chłopców 2006 - 2005

1. Sroka Mikołaj                     Leżajsk

2. Lech Bartosz                      Jasło

3. Korona Mateusz                 Krosno

 

Kata kadetów młodszych 2004 - 2003

1. Boczar Jakub                      Krosno

2. Magda Błażej                     Tarnobrzeg

3. Mędrek Jakub                    CSWiS Leżajsk

 

Kata kadetów 2002 - 2001

1. Watras Michał                    Tarnobrzeg

2. Mastej Kamil                      Jasło

3. Cybulski Michał                 Tarnobrzeg

 

Kata młodzików 2000 - 1999

1. Hassan Kamil                     BUDO Krosno

2. Berkowicz Kamil               Jasło

3. Szczuka Beniamin              Leżajsk

 

Kata juniorów 1998 - 1996 

1. Półchłopek Michał             BUDO Krosno

2. Dzierzkowski Łukasz         Tarnobrzeg

3. Paradysz Kryspin               BUDO Krosno

 

Kata dziewcząt 2006 - 2005

1. Wojciechowska Faustyna  Jasło

2. Jurkowska Karolina           CSWiS Leżajsk

3. Kolanko Izabela                 Krosno

 

Kata kadetek młodszych 2004 - 2003

1. Sypień Julia                        Krosno

2. Wylaź Adriana                   CSWiS Leżajsk

3. Krupa Oliwia                     Krosno

 

Kata kadetek 2002 - 2001

1. Kula Aleksandra                CSWiS Leżajsk

2. Wołtosz Julia                      Jasło

3. Szczuka Anna                    Leżajsk

 

Kata młodziczek 2000 - 1999

1. Kandefer Agata                 Krosno

2. Majder Paula                      Leżajsk

3. Węgrzyn Zuzanna              Jasło

 

Kata juniorek 1998 - 1996

1. Burda Katarzyna                Leżajsk

2. Czajka Weronika                Jasło

3. Dec Izabela                        Leżajsk

 

KUMITE

Kumite chłopców młodszych 2007 - 2008 do 23 kg

1. Pikuła Karol                       Krosno

2. Szubra Damian                   Krosno

3. Stanek Igor                        Krosno

3. Lech Konrad                      Jasło

 

Kumite chłopców młodszych 2007 - 2008 pow. 23 kg

1. Prajsnar Jakub                    Krosno

2. Mastej Dawid                    Jasło

3. Węglowski Mikołaj            Krosno

3. Galas Patryk                       Jasło

 

Kumite chłopców 2006 - 2005 do 27 kg

1. Sroka Mikołaj                     Leżajsk

2. Wyczarski Filip                  Przeworsk

3. Wrona Mikołaj                   Przeworsk

3. Kolbusz Sebastian              Brzostek

 

Kumite chłopców 2006 - 2005 pow. 27 kg

1. Łączak Aleks                     Krosno

2. Lech Bartosz                      Jasło

3. Ner Dominik                      Leżajsk

3. Goń Kamil                         Przeworsk

 

Kumite kadetów młodszych 2004 - 2003 do 33 kg

1. Potaczała Kacper               Leżajsk

2. Ner Mateusz                       Leżajsk

3. Magda Błażej                     Tarnobrzeg

3. Wojciechowski Cyprian     Jasło

 

Kumite kadetów młodszych 2004 - 2003 do 40 kg

1. Mędrek Jakub                    CSWiS Leżajsk

2. Sokołowski Hubert                        Jasło

3. Zygmunt Łukasz                Leżajsk

3. Krawiec Konrad                Tarnobrzeg

 

Kumite kadetów młodszych 2004 -2003 pow. 40 kg

1. Korczak Bartosz                Tarnobrzeg

2. Groch Dawid                     Przeworsk

3. Szuba Tomasz                    Leżajsk

3. Szajna Dariusz                   Krosno

 

Kumite kadetów 2002 - 2001 do 40 kg

1. Hawro Filip                       Przeworsk

2. Buś Michał                         Jasło

3. Dziki Adrian                      CSWiS Leżajsk

3. Wojciechowski Samuel      Jasło

 

Kumite kadetów 2002 - 2001 do 50 kg

1. Siwiec Patryk                     Leżajsk

2. Mastej Kamil                      Jasło

3. Watras Michał                    Tarnobrzeg

3. Bogdanowicz Jakub           Leżajsk

 

Kumite kadetów 2002 - 2001 pow. 50 kg

1. Saramak Jakub                   Tarnobrzeg

2. Chomik Michał                  Przeworsk

3. Borek Arkadiusz                Krosno

3. Woś Przemysław                Tarnobrzeg

 

Kumite młodzików 2000 - 1999 do 55 kg

1. Szczuka Beniamin              Leżajsk

2. Paliński Michał                   Przeworsk

3. Dobrzański Patryk             Krosno

3. Piotrowski Kamil               Jasło

 

Kumite młodzików 2000 - 1999 pow. 55 kg

1. Rado Szymon                    SAIHA Mielec

2. Kamiński Michał                BUDO Krosno

3. Kotulski Damian                Tarnobrzeg

3. Drążewski Dawid              Jasło

 

Kumite juniorów 1998 - 1996 do 60 kg

1. Kak Łukasz                       Leżajsk

2. Błażej Michał                     Jasło

3. Sawczuk Jeremi                 Krosno

3. Wójtowicz Bartosz            Tarnobrzeg

 

Kumite juniorów 1998 - 1996 do 65 kg

1. Fleszar Hubert                    Leżajsk

2. Kopciuch Kamil                 Krosno

3. Mach Maciej                      Leżajsk

3. Barbarzak Przemysław       Dębica

 

Kumite juniorów 1998 - 1996 do 70 kg

1. Bochnia Andrzej                Jasło

2. Kozioł Kamil                      Dębica

3. Topolski Piotr                     Krosno

3. Kurzydło Kamil                 Krosno

 

Kumite juniorów 1998 - 1996 pow. 70 kg

1. Bartman Grzegorz              Brzozów

2. Wolak Piotr                        Dębica

3. Kurzydło Michał                Krosno

3. Bożek Gabriel                    Krosno

 

Kumite dziewcząt 2005 - 2007 do 25 kg

1. Finek Aleksandra               Brzostek

2. Maduzia Julita                    Brzostek

3. Brela Zuzanna                    Krosno

3. Głowacka Maja                  Krosno

 

Kumite dziewcząt 2005 - 2007 pow. 25 kg

1. Wojciechowska Faustyna  Jasło

2. Wajda Maja                        Krosno

3. Ogorzałek Wiktoria            Tarnobrzeg

3. Maciaszkiewicz Emilia       Krosno

 

Kumite kadetek młodszych 2004 - 2003 do 35 kg

1. Trybus Ewa                       Jasło

2. Krupa Oliwia                     Krosno

3. Mazur Laura                       Jasło

3. Gancarz Milena                  Dębica

 

Kumite kadetek młodszych 2004 - 2003 pow. 35 kg

1. Przeszłowska Róża            Przeworsk

2. Wylaź Adriana                   CSWiS Leżajsk

3. Szlęzak Klaudia                 Tarnobrzeg

3. Wąsik Alicja                       Jasło

 

Kumite kadetek 2002 - 2001 do 45 kg

1. Dmitrzak Kamila                Brzozów

2. Dąbek Wiktoria                  CSWiS Leżajsk

3. Dutka Oliwia                     Jasło

3. Kula Aleksandra                CSWiS Leżajsk

 

Kumite kadetek 2002 - 2001 pow. 45 kg

1. Barylak Karolina                Przeworsk

2. Łaś Martyna                       Jasło

3. Kęsy Karolina                    Tarnobrzeg

3. Taras Maria                        Tarnobrzeg

 

Kumite młodziczek 2000 - 1999 do 50 kg

1. Bartman Anna                    Brzozów

2. Majder Paula                      Leżajsk

3. Bidnik Olga                       Krosno

3. Węgrzyn Zuzanna              Jasło

 

Kumite młodziczek 2000 - 1999 pow. 50 kg

1. Socha Aleksandra              Jasło

2. Kandefer Agata                 Krosno

3. Urda Natalia                      Jasło

3. Gybej Gabriela                   Jasło

 

Kumite juniorek 1998 - 1996 do 55 kg

1. Dec Izabela                        Leżajsk

2. Pawlak Paulina                   Przeworsk

3. Kupras Kinga                     CSWiS Leżajsk

3. Bartman Weronika             Brzozów

 

Kumite juniorek 1998 - 1996 pow. 55 kg

1. Korchowiec Aldona           CSWiS Leżajsk

2. Brudzisz Magdalena          Jasło

3. Pasterczyk Aleksandra       Krosno

3. Szelengiewicz Klaudia       Leżajsk

 

DRUŻYNOWO:

1. Jasło                                   86 pkt.

2. Leżajsk                              66 pkt.

3. Krosno                               63 pkt.

4. Przeworsk                          32 pkt.

4. Tarnobrzeg                         32 pkt.

6. CSWiS Leżajsk                  28 pkt.

7. Brzozów                             16 pkt.

8. BUDO Krosno                   14 pkt.

9. Brzostek                               9 pkt.

10. Dębica                                8 pkt.

11. SAIHA Mielec                   5 pkt.

12. Nowa Dęba                        0 pkt.

Przygotował:
Marek Grzesik
Oddział Sportu



MSiT LOGO