layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

W sobotę 26 kwietnia 2014 r. na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im Św. Kingi w Czudcu został rozegrany Turniej Samorządowy w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Czudec Stanisława Gierlaka.

W turnieju rywalizowały cztery drużyny: Urząd Gminy Czudec, Starostwo Powiatu Strzyżowskiego, Regionalna Izba Obrachunkowa i Urząd Marszałkowski.

Spotkania odbywały się systemem ,,każdy z każdym''. Emocje udzielały się również kibicom licznie zgromadzonym na trybunach. Nie zabrakło owacji, braw oraz okrzyków radości i jęków zawodu. Mimo że był to turniej amatorów, nie zabrakło akcji, których nie powstydziliby się nawet profesjonaliści, a indywidualne popisy niektórych zawodników wywoływały burzę oklasków na trybunach.

W końcowej klasyfikacji turnieju pierwsze miejsce Gmina Czudec, drugie miejsce wywalczyła drużyna Starostwa Powiatu Strzyżowskiego, trzecie Urząd Marszałkowski, na czwartej pozycji uplasowała się Regionalna Izba Obrachunkowa.

Samorządowy turniej na stałe wpisał się do kalendarza piłkarskich rozgrywek samorządowców. Ideą rozgrywek jest szerzenie rekreacji wśród pracowników samorządowych oraz dążenie do umocnienia sportowej współpracy pomiędzy samorządami. "Ale nie gole się tu liczyły, lecz sam udział i szczytny cel'' - powiedział Stanisłąw Gierlak - wójt Gminy Czudec.

Urząd Marszałkowski reprezentowali między innymi: Wojciech Pytko, Janusz Danak, Leszek Oleszek, Arkadiusz Czerwonka, Paweł Kopczyński i Bartosz Olszański.

 MSiT LOGO