layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Regaty Kajakowe

2020 06 24 kajakarstwo

W sobotę i w niedzielę (20 i 21 czerwca 2020 r.) w Poznaniu odbyły się regaty kajakowe im. Wojciecha Skrzypczyńskiego - Mistrzostwa Miasta Poznania i I Puchar Polski (Regaty Kontrolne w Sprincie kajakowym).

Bardzo dobrze zaprezentowali się kajakarze Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg zdobywając cztery medale w dwóch kategoriach wiekowych. I tak, w kategorii juniorek M. Szczęsna zdobyła złoty medal na dystansie 500m i srebrny medal na dystansie 200m. W kategorii juniorek młodszych Zuzanna Błażejczak zdobyła srebrny medal na dystansie 500m i brązowy na dystansie 200m. Dobrze też zaprezentowała się Urszula Opałka zajmując 6 miejsce w finale B na 500m. Debiutująca na zawodach tej rangi Otylia Błażejczak zdecydowanie wygrała w finale B zajmując 1 miejsce w kategorii młodziczek. W imprezie wzięło odział ponad 350 zawodników z 42 klubów z całej Polski . Warto też docenić bardzo dobrą organizacje zawodów przez Wielkopolski Związek Kajakowy w dobie pandemii i reżimu sanitarnego oraz zdyscyplinowanie wszystkich zawodników.