layout-wrota-lipiec2014-tlo-sport

sport.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zawody Judo w Krakowie

2020 02 22 judoŚwietnie spisali się mali judocy Millenium Rzeszów na International Judo League w Krakowie zajmując w ogólnej klasyfikacji drugie miejsce!

Złoto wywalczyli: Igor Lampart do 73 kg, Krystian Bethoon do 31 kg, Antoni Berkowicz do 38 kg, Radosław Kiczek do 35 kg.

Srebro: Lena Kuzia do 37 kg, Tomasz Dziedzic do 38 kg, Adam Dubis do 32 kg, Jan Bełch do 27 kg

Brąz: Mateusz Klimko do 55 kg, Igor Domowicz do 50 kg a tuż za podium również po ładnych walkach stanął Szymon Lampart do 42 kg.

W turnieju wystartowało ponad 600 młodych judoków z 59 klubów Polski i zagranicy.

Judoka Millenium Rzeszów Daniel Krempeć wywalczył brązowy medal do 90 kg na Pucharze Polski Juniorów w Opolu. Daniel świetnie się spisał zwyciężając po kolei z Krystianem Zawickim z AZS UW Warszawa, Jakubem Mroczkiem z Akademii Judo Poznań oraz Albinem Kocioł z Wisły Kraków ulegając Janowi Gorzelakowi z Tigers Wrocław.

Michał Bartusik do 73 kg oraz Norbert Majcher do 90 kg zostali powołani przez Polski Związek Judo do Reprezentacji Polski na Puchar Świata Seniorów, który odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie. Warto dodać że na tym PŚ wystąpi jeszcze jeden judoka do niedawna z Millenium Rzeszów Kirył Wesołowski obecnie reprezentujący AZS AWF Warszawa.

Przygotował

Marek Grzesik
Oddział SportuMSiT LOGO